Hodnocení zákazníků

Uhlí odebíráme dlouhodobě,vždy bylo dodáno velice kvalitní,nikdy žádný problém.Vždy velice ochotný řidič,který trpělivě a co nejefektivněji pomůže a snaží se složit tak,abychom měli co nejméně práce s úklidem.Rychlé dodání,velice vstřícná paní majitelka,která se snaží vždy vše přizpůsobit našim požadavkům.Mohu jen doporučit.

Read more
Martina Doskarova

Martina Doskarova

3 days ago

Jsem velmi spokojený s touto firmou. Uhlí suché a bez prachu. Veliká spokojenost. Rychlé dodání. Určitě objednám znovu. Velmi doporučuji.

Read more
Tramtar Cz

Tramtar Cz

a month ago

Objednáno letos poprvé a už mi je jasné, kde budu kupovat uhlí příště. Naprostá spokojenost. Výborná komunikace, rychlé dodání, dovezené uhlí odpovídá objednanému množství. Sklep téměř bez prachu. Po dlouhé době firma, kde je radost nakupovat. Děkuji.

Read more
J Bartůněk

J Bartůněk

a month ago

Dobrý přístup k zákazníkovi.

Read more
Rostislav Ženata

Rostislav Ženata

5 months ago

Třetím rokem obednavame uhlí od Čuchalu .Super jednání příznivá cena uhlí bez prachu nikdy mokré mají uskladněno v hangáru lze se domluvit na určitý den hodinu při nepříznivém počasí zavolání den předem paní Čuchalová neskutečně ochotná milá dohodne rozvoz uhlí na jiný den ..Pan řidič usměvavý ochotny uhlí přiveze už v 7:45h ochotný hned pomocí s nataženim plachty ...Takže my už opravdu nikde jinde uhlí než od Čuchalu nekupujeme a doporučujeme dále naším známí jako nám bylo doporučeno i když bydlíme až ve Veltrubech okres Kolín tak je i přijatelná cena za dopravu paní Čuchalová je jedním slovem anděl který opravdu rodinnou firmu vede aby nic nebylo Problém .Svobodovi z Veltrub

Read more
Pavlina Svobodova

Pavlina Svobodova

6 months ago

Dobrá kvalita, uhlí bez prachu určitě objednám znovu

Read more
Radek Kovač

Radek Kovač

7 months ago

Kvalitní, rychlé dodání, příznivá cena

Read more
CCCP DOG

CCCP DOG

7 months ago

S touto firmou jsem velice spokojen .Vždy uhlí přišlo kvalitni a hlavně suché narozdíl od jiných dodavatelů .

Read more
vlasta merunka

vlasta merunka

9 months ago

lukas strejcovsky

lukas strejcovsky

5 years ago